Fľaša Mon Amie rider 500 ml

Fľaša Mon Amie rider 500 ml

95028361
Skladom - ihneď k expedícii
9,96 €

https://www.mideli.sk/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/5e5d616374d8e.jpg

Fľaša na pitie s objemom 500ml z kolekcie Mon Amie. Fľaša má unikátnu otváranie pomocou tlačidla. Vyrobené z kvalitného odolného a zdravotne nezávadného materiálu. Fľaša má široký rozptyl teploty nápojov od -20 ° C do 100 ° C. Je možné umývať v umývačke avšak nie je vhodné do mikrovlnnej rúry. Rozmer: 6,5 x 19,5 cm

Určenie
pre dievčatá
Rozmery
160x70x105 mm
Objem
500 ml
Určené pre
základnú školu

ARS UNA sa zameriava na licencované motívy a vývoj vlastných dizajnových radov, ktoré využívajú pre svoje kvalitné produkty školských potrieb. Jedná sa o vysoko kvalitný tovar, kde výrobca neuprednostňuje dizajn pred kvalitou, ale všetko ide ruka v ruke. Školské batohy a aktovky ARS UNA navyše vďaka anatomickému tvarovaniu spĺňajú všetky požiadavky pre zdravie detí. Okrem školských tašiek a aktoviek je k dispozícii aj široký sortiment školského a športového príslušenstva, ktoré je možné zakúpiť v sade v jednotnom motívu.

Produkt bol pridaný na zoznam prianí
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Vážení zákazníci,

aj napriek aktuálnej nepriaznivej situácii je náš expedičný sklad v prevádzke a objednávky zasielame.

Z preventívnych dôvodov sme dočasne zrušili možnosť odberu zásielok na výdajných miestach. V nadväznosti na nariadenie vlády sme pristúpili aj k obmedzeniu hotovostných transakcií a dobierky tak umožňujeme hradiť bezhotovostne.

Napriek tomu prosíme, zvážte nutnosť využitia dobierky a preferujte u svojich objednávok bezhotovostnú platbu.

Ďakujeme za pochopenie

Tím Mideli