Školský peračník 35

Školský peračník 35

54950856
Tovar nie je k dispozícii
16,49 €
S DPH

Priestranný školský peračník od výrobcu Ars Una s jednou zipsovým vreckom a rozmerným úložným priestorom vo vnútri. Puzdro sa uzatvára pomocou zipsu s kovovým pútkom pre lepšiu manipuláciu.
Vnútri puzdra sa nachádza dve poschodia. V prvej komore sa nachádza gumičky na pravítko a pútka pre 18 pasteliek. V druhej komore nájdete 12 gumičiek na fixky, pastelky, ceruzky či prepisovačky na jednej strane a na opačnej kapsičku na zips spoločne s gumičkami na orezávatko a mazacie gumu.
Rozmer peračníka: 23 x 16 x 5 cm
Materiál zvnútra: 100% polyester
Puzdro je dodávané bez výbavy.

Určenie
pre dievčatá
Nový produkt

ARS UNA sa zameriava na licencované motívy a vývoj vlastných dizajnových radov, ktoré využívajú pre svoje kvalitné produkty školských potrieb. Jedná sa o vysoko kvalitný tovar, kde výrobca neuprednostňuje dizajn pred kvalitou, ale všetko ide ruka v ruke. Školské batohy a aktovky ARS UNA navyše vďaka anatomickému tvarovaniu spĺňajú všetky požiadavky pre zdravie detí. Okrem školských tašiek a aktoviek je k dispozícii aj široký sortiment školského a športového príslušenstva, ktoré je možné zakúpiť v sade v jednotnom motívu.

Produkt bol pridaný na zoznam prianí
Produkt bol pridaný na porovnanie.