Produkty Emipo

Spoločnosť EMIPO, s.r.o. Mikulov je súkromnou rodinnou firmou založenou v roku 1992, ktorá sa v priebehu predchádzajúcich rokov vypracovala na najväčšieho výrobcu školskej galantérie v Českej republike. Vyrába ucelenú radu školských tašiek, batohov, peračníky, valcových ETUI a sáčkov na cvičky najmä pre žiakov prvého stupňa základných škôl. Tento sortiment vhodne dopĺňa napr. Výrobou kabeliek pre deti predškolského veku, puzdier pre liekovky alebo CD (DVD) nosiča.

Dynamický rozvoj spoločnosti EMIPO, s.r.o. je zaistený vlastnou vývojovou základňou a uplatňovaním nových poznatkov z oblasti technológií a materiálov netradične využívaných v tejto oblasti výroby. Tieto skutočnosti spolu s odbornou erudovanosť majiteľov vedú firmu k stratégii trvalého zvyšovania kvality s orientáciou na zákazníkov a ich potreby. Firma dovedie aj pružne reagovať na špecifické želania zákazníkov a upraviť svoje výrobky podľa ich predstáv. Neváhajte a zverte svoj dopyt práve nám. Uvidíte, že budete milo prekvapení. Na spoluprácu sa teší kolektív EMIPO.

Menej
Zobrazuje sa 1-48 z 383 položiek

Filtrovať podľa

Kategória
viac... menej
Cena
0 1150
Filter
Produkt bol pridaný na zoznam prianí
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Vážení zákazníci,

aj napriek aktuálnej nepriaznivej situácii je náš expedičný sklad v prevádzke a objednávky zasielame.

Z preventívnych dôvodov sme dočasne zrušili možnosť odberu zásielok na výdajných miestach. V nadväznosti na nariadenie vlády sme pristúpili aj k obmedzeniu hotovostných transakcií a dobierky tak umožňujeme hradiť bezhotovostne.

Napriek tomu prosíme, zvážte nutnosť využitia dobierky a preferujte u svojich objednávok bezhotovostnú platbu.

Ďakujeme za pochopenie

Tím Mideli