• Skladom do 3 dní
  • Novinka
Termofľaša Feather White 500 ml

Termofľaša Feather White 500 ml

55811699
Skladom do 3 dní
17,73 €
S DPH

Precízne spracovaná nerezová termofľaša Featre s objemom 500 ml od výrobcu Ars Una, perfektná v každom detaile.
Je vyrobená z veľmi odolnej, nezávadnej a zdraviu neškodnej nerezovej ocele, ktorá konfiguruje svojou prvotriednou kvalitou.
Vyniká svojim špeciálnym ergonomickým tvarovaním, ktoré je navrhnuté priamo do dlane. Fľaša je 100% nepriepustná a udrží nápoj teplý až 12 hodín. Studený nápoj vo fľaši potom vydrží až dlhých 24 hodín a to vďaka dvojitej nerezovej termoizolačnej stene. Horný uzáver je vybavený najdokonalejším silikónovým tesnením, aby nápoj nevytiekol a zostal čo najdlhšie v danej teplote.
Praktická a jednoduchá na údržbu, avšak nie je možné vkladať do umývačky - odporúčame iba ručné umývanie.
Materiál: 100% nerezová oceľ
Teplý nápoj: až 12 hodín
Studený nápoj : až 24 hodín
Objem fľaše
: 500 ml

Určenie
pre dievčatá
Objem
500 ml
Nový produkt

ARS UNA sa zameriava na licencované motívy a vývoj vlastných dizajnových radov, ktoré využívajú pre svoje kvalitné produkty školských potrieb. Jedná sa o vysoko kvalitný tovar, kde výrobca neuprednostňuje dizajn pred kvalitou, ale všetko ide ruka v ruke. Školské batohy a aktovky ARS UNA navyše vďaka anatomickému tvarovaniu spĺňajú všetky požiadavky pre zdravie detí. Okrem školských tašiek a aktoviek je k dispozícii aj široký sortiment školského a športového príslušenstva, ktoré je možné zakúpiť v sade v jednotnom motívu.

Produkt bol pridaný na zoznam prianí
Produkt bol pridaný na porovnanie.