• Skladom do 3 dní
  • Novinka
Školská aktovka NASA 22 magnetic

Školská aktovka NASA 22 magnetic

54491267
Skladom do 3 dní
94,63 €
S DPH

Školská aktovka Ars Una pre prváčikov z kolekcie Nasa určená chlapcom vo veku 6 -10 rokov, teda prvého stupňa Základnej školy. Vyniká svojim precíznym spracovaním a kvalitnými použitými materiálmi. Dostatočné úložné priestory zabezpečia, aby sa do aktovky vliezli všetky školské potreby.

Vlastnosti:

  • Výborne spracované priedušné polstrovanie v bedrovej oblasti s tzv. systémom Air Flow , kedy je chrbát dostatočne odvetrávaný. V hornej časti je špeciálne polstrovanie na lopatky av spodnej časti na bedrovom stavci, ktoré predchádza možným otlakom či modrinám.
  • Pevné dno aktovky je 100% vodeodolné a zabraňuje tak možnému presiaknutiu vody. Môžete tašku položiť aj na mokrý povrch a zostane stále suchá. Zároveň je celá aktovka vyrobená z nepremokavého materiálu a nie je na ňu nutné dokupovať navyše pláštenku.
  • Komora na zips v prednej časti slúži na prenos desiatového boxu. Odporúčame použiť desiatový box Ars Una, ktorý sa do nej bez problémov zmestí.
  • Bezpečnosť za zlých svetelných podmienok zaisťujú reflexné prvky a odrazky, ktoré sú umiestnené na viditeľných častiach aktovky po celom jej obvode.
  • Na ľahké prenášanie slúži ergonomická silikónová rukoväť, navrhnutá priamo na detskú dlaň.
  • Po oboch bokoch sú dve priestranné priehradky na suchý zips , ktoré pojmú fľašu na pitie či poslúžia ako prenos prezuvok. Ich výhodou je variabilita, kedy v normálnom stave je priehradka zložená k stene aktovky av prípade potreby sa jednoducho roztiahne .
  • Pre prváčikov je dôležitá prehľadnosť, a preto má aktovka iba jednu veľkú hlavnú komoru . Zo zdravotných dôvodov je dôležité, aby bol obsah aktovky čo najbližšie k chrbtu a zabránil možnému pokriveniu chrbtice. Preto výrobcovia aktoviek Ars Una do hlavnej komory k chrbtovej časti umiestnili praktické vrecko, určené práve na prenos tých najťažších predmetov, ako sú boxy naplnené zošitmi a učebnice. Ďalej je vo vnútri vnútorná priehradka na zips pre bezpečné uloženie napr. peňaženky či mobilného telefónu.
  • Najdokonalejšie spôsob zatvárania systémom Magnetic lock veľmi uľahčuje otváranie a zatváranie aktovky. Je navrhnutý a odporúčaný všetkým prváčikom , ktorí často nemajú dostatok zručnosti na manipuláciu pomocou klasických klipov.
  • Ďalšou výhodou sú trojbodové nastaviteľné a veľmi komfortné ramenné popruhy . Keďže deti v tomto veku výrazne rastú, treba neustále nastavovať správnu veľkosť. Polstrovanie popruhov zamedzuje prípadnému zarývaniu do ramien a tvorbe odrenín. Pre väčší komfort odporúčame k aktovke prikúpiť aj hrudný popruh, ktorého účelom je správne držanie aktovky a narovnanie chrbtice.


Váha aktovky je iba 1,1 kg
Rozmer:
330 x 410 x 240 mm
Objem:
18 litrov
Nosnosť:
až 12 kg
Materiál: polyester

Určenie
pre chlapcov
Objem
18 l
Hmotnosť
1.1 kg
Nosnosť
Nový produkt

ARS UNA sa zameriava na licencované motívy a vývoj vlastných dizajnových radov, ktoré využívajú pre svoje kvalitné produkty školských potrieb. Jedná sa o vysoko kvalitný tovar, kde výrobca neuprednostňuje dizajn pred kvalitou, ale všetko ide ruka v ruke. Školské batohy a aktovky ARS UNA navyše vďaka anatomickému tvarovaniu spĺňajú všetky požiadavky pre zdravie detí. Okrem školských tašiek a aktoviek je k dispozícii aj široký sortiment školského a športového príslušenstva, ktoré je možné zakúpiť v sade v jednotnom motívu.

Produkt bol pridaný na zoznam prianí
Produkt bol pridaný na porovnanie.