• Skladom
  • TOP
  • Novinka
Fľaša na pitie Daydream 475 ml

Fľaša na pitie Daydream 475 ml

55021425
Skladom
11,94 €
S DPH

Precízne spracovaná fľaša na pitie z kolekcie Daydream od výrobcu Ars Una, perfektná v každom detaile.
Je vyrobená z kvalitného, nezávadného a zdraviu neškodnému materiálu predovšetkým vďaka tomu, že neobsahuje žiadne nebezpečné látky BPA .
Fľašu zdobí krásna tlač doplnená o odmerku v ml. Uzáver je možné odskrutkovať, uzatváranie/otváranie funguje pomocou click systému - stlačenie tlačidla. Na okraji veka je pohyblivé gumové pútko s veľkým očkom vhodné napríklad na pripnutie k batohu.
Vďaka silikónovému tesneniu je tu garancia nepriepustnosti a ochrane pred možným vytečením tekutiny.
Praktická a jednoduchá na údržbu. Možno vkladať do umývačky riadu, avšak nie je odporúčané umiestňovať do mikrovlnnej rúry.
Materiál: 100% PCTG plast
Vhodné na teplotu nápoja od -20 do 100 stupňov Celzia.
Objem fľaše
: 475 ml
Farba: fialová

Určenie
pre dievčatá
Objem
475 ml
Nový produkt

ARS UNA sa zameriava na licencované motívy a vývoj vlastných dizajnových radov, ktoré využívajú pre svoje kvalitné produkty školských potrieb. Jedná sa o vysoko kvalitný tovar, kde výrobca neuprednostňuje dizajn pred kvalitou, ale všetko ide ruka v ruke. Školské batohy a aktovky ARS UNA navyše vďaka anatomickému tvarovaniu spĺňajú všetky požiadavky pre zdravie detí. Okrem školských tašiek a aktoviek je k dispozícii aj široký sortiment školského a športového príslušenstva, ktoré je možné zakúpiť v sade v jednotnom motívu.

Produkt bol pridaný na zoznam prianí
Produkt bol pridaný na porovnanie.