• Skladom
  • Novinka
Aktovka Lamborghini 22 magnetic

Aktovka Lamborghini 22 magnetic

54491250
Skladom
94,63 €
S DPH

Školská aktovka Ars Una z kolekcie Lamborghini 22 , ktorá je určená pre chlapcov vo veku 6.-10. rokov, teda prvého stupňa Základnej školy. Aktovka je výnimočná použitými materiálmi a kvalitným spracovaním. Aktovka má výborne spracované priedušné polstrovanie v bedrovej oblasti s tzv. systémom Air Flow , kedy je chrbát dostatočne odvetrávaný.
Dno je pevné a vodeodolné s dostatočnou výškou, ktorá zabraňuje presiaknutiu vody do aktovky. Zároveň celá aktovka je vodeodolná a nie je nutné dokupovať navyše pláštenku. Na aktovke nájdete množstvo bezpečnostných prvkov v podobe reflexných pások. V hlavnej komore je jedna veľká veľká priehradka s jedným delením na veľké učebnice, zošity či boxy, ďalej potom vnútorná priehradka na zips pre bezpečné uloženie napr. peňaženky či mobilného telefónu. Na bokoch sú dve priestranné priehradky na suchý zips, ktoré pojmú fľašu na pitie či prezuvky. Výhodou týchto dvoch priehradok je ich variabilita, kedy v normálnom stave je priehradka zložená k stene aktovky av prípade potreby sa jednoducho roztiahne. V prednej časti aktovky je priehradka na zips, ktorá je vhodná na desiatový box. Odporúčame použiť desiatový box z našej kolekcie, ktorý zaručuje, že sa do priehradky zmestí. Ďalšou výhodou sú trojbodové nastaviteľné a veľmi komfortné ramenné popruhy .
Nový spôsob zatvárania systémom Magnetic lock veľmi uľahčuje otváranie a zatváranie aktovky. Ide o najlepší systém na trhu. Aktovku s týmto systémom odporúčame predovšetkým prváčikom , ktorí často nemajú dostatok zručnosti pri otváraní a zatváraní aktovky pomocou klasických klipov.
Váha aktovky je iba 1,1 kg
Rozmer 330 x 410 x 240 mm
Objem: 18 litrov
Nosnosť: až 12 kg
Materiál: polyester

Objem
Nosnosť
12 kg
Materiál
Polyester
Nový produkt

ARS UNA sa zameriava na licencované motívy a vývoj vlastných dizajnových radov, ktoré využívajú pre svoje kvalitné produkty školských potrieb. Jedná sa o vysoko kvalitný tovar, kde výrobca neuprednostňuje dizajn pred kvalitou, ale všetko ide ruka v ruke. Školské batohy a aktovky ARS UNA navyše vďaka anatomickému tvarovaniu spĺňajú všetky požiadavky pre zdravie detí. Okrem školských tašiek a aktoviek je k dispozícii aj široký sortiment školského a športového príslušenstva, ktoré je možné zakúpiť v sade v jednotnom motívu.

Produkt bol pridaný na zoznam prianí
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Vážení zákazníci,


z dôvodu dovolenky je náš expedičný sklad do 13.7.2022 uzavretý. Vaše objednávky budú expedované po našom návrate.


Ďakujeme za pochopenie

Tím Mideli