Aktovka Lamborghini 22 magnetic

Aktovka Lamborghini 22 magnetic

54491250
Tovar nie je k dispozícii
96,42 €
S DPH

 

Školská aktovka Ars Una z kolekcie Lamborghini 22 , ktorá je určená pre chlapcov vo veku 6.-10. rokov, teda prvého stupňa Základnej školy. Aktovka je výnimočná použitými materiálmi a kvalitným spracovaním. Aktovka má výborne spracované priedušné polstrovanie v bedrovej oblasti s tzv. systémom Air Flow , kedy je chrbát dostatočne odvetrávaný.
Dno je pevné a vodeodolné s dostatočnou výškou, ktorá zabraňuje presiaknutiu vody do aktovky. Zároveň celá aktovka je vodeodolná a nie je nutné dokupovať navyše pláštenku. Na aktovke nájdete množstvo bezpečnostných prvkov v podobe reflexných pások. V hlavnej komore je jedna veľká veľká priehradka s jedným delením na veľké učebnice, zošity či boxy, ďalej potom vnútorná priehradka na zips pre bezpečné uloženie napr. peňaženky či mobilného telefónu. Na bokoch sú dve priestranné priehradky na suchý zips, ktoré pojmú fľašu na pitie či prezuvky. Výhodou týchto dvoch priehradok je ich variabilita, kedy v normálnom stave je priehradka zložená k stene aktovky av prípade potreby sa jednoducho roztiahne. V prednej časti aktovky je priehradka na zips, ktorá je vhodná na desiatový box. Odporúčame použiť desiatový box z našej kolekcie, ktorý zaručuje, že sa do priehradky zmestí. Ďalšou výhodou sú trojbodové nastaviteľné a veľmi komfortné ramenné popruhy .
Nový spôsob zatvárania systémom Magnetic lock veľmi uľahčuje otváranie a zatváranie aktovky. Ide o najlepší systém na trhu. Aktovku s týmto systémom odporúčame predovšetkým prváčikom , ktorí často nemajú dostatok zručnosti pri otváraní a zatváraní aktovky pomocou klasických klipov.
Váha aktovky je iba 1,1 kg
Rozmer 330 x 410 x 240 mm
Objem: 18 litrov
Nosnosť: až 12 kg
Materiál: polyester

Určenie
pre chlapcov
Objem
Nosnosť
12 kg
Materiál
Polyester
Nové
Produkt bol pridaný na zoznam prianí
Produkt bol pridaný na porovnanie.