• Skladom
  • Novinka
Fľaša 500ml Dark Gray

Fľaša 500ml Dark Gray

55011334
Skladom
13,18 €
S DPH

Precízne spracovaná fľaša na pitie s objemom 500 ml v hranatejšom prevedení od výrobcu Ars Una, perfektná v každom detaile.
Je vyrobená z kvalitného, nezávadného a zdraviu neškodnému materiálu predovšetkým vďaka tomu, že neobsahuje žiadne nebezpečné látky BPA ani dve bežne používané náhradky (BPS a BPF) . Je vyrobená z bezpečného kopolyméru Eastman Tritan.
Vyniká svojim špeciálnym vlnitým a hranatejším tvarovaním, ktoré je navrhnuté priamo do dlane. Fľaša má jednoduchý a elegantný dizajn, ktorý zdobí iba decentné logo Ars Uny. Uzáver je možné odskrutkovať, uzatváranie/otváranie funguje pomocou vylepšeného a zjednodušeného click systému - stlačenie tlačidla. Na okraji veka je pripevnené textilné pútko s karabínou vhodné napríklad na pripnutie k batohu.
Vďaka silikónovému tesneniu je tu garancia nepriepustnosti a ochrane pred možným vytečením tekutiny.
Praktická a jednoduchá na údržbu. Fľaša sa nesmie vkladať do umývačky riadu či umiestňovať do mikrovlnnej rúry.
Materiál: 100% Eastman Tritan
Odolné pre teplotu nápoja od -10 do +95 °C
Objem fľaše
: 500 ml
Farba: tmavo šedá

Určenie
pre chlapcov aj dievčatá
Objem
500 ml
Nový produkt

ARS UNA sa zameriava na licencované motívy a vývoj vlastných dizajnových radov, ktoré využívajú pre svoje kvalitné produkty školských potrieb. Jedná sa o vysoko kvalitný tovar, kde výrobca neuprednostňuje dizajn pred kvalitou, ale všetko ide ruka v ruke. Školské batohy a aktovky ARS UNA navyše vďaka anatomickému tvarovaniu spĺňajú všetky požiadavky pre zdravie detí. Okrem školských tašiek a aktoviek je k dispozícii aj široký sortiment školského a športového príslušenstva, ktoré je možné zakúpiť v sade v jednotnom motívu.

Produkt bol pridaný na zoznam prianí
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Vážení zákazníci,


z dôvodu dovolenky je náš expedičný sklad do 13.7.2022 uzavretý. Vaše objednávky budú expedované po našom návrate.


Ďakujeme za pochopenie

Tím Mideli