Guličkové dráha TRIX školský set
Guličkové dráha TRIX školský set
Guličkové dráha TRIX školský set
Guličkové dráha TRIX školský set
  • Novinka
Guličkové dráha TRIX školský set
Guličkové dráha TRIX školský set
Guličkové dráha TRIX školský set
Guličkové dráha TRIX školský set

Guličkové dráha TRIX školský set

WW-7022
Skladom
256,76 €

Veľký set guličkové dráhy TRIX určený predovšetkým pre školy, škôlky a vzdelávacie centrá. Set obsahuje podstavnou dosku, 255 dielikov v plastovom boxe a umožňuje stavbu dráh s rôznou obtiažnosťou. Deti môžu stavať navrhnuté zostavy guľôčkových dráh podľa vloženého návodu (voľný štýl) alebo riešiť definované úlohy o rôznej obtiažnosti. Vo voľnom štýle je inpirací 10 rôznych setov, ktoré sú ukázané na vloženom plániku, alebo môžete stavať úplne voľne podľa svojej vlastnej fantázie. Set obsahuje už pomerne veľké množstvo dielov, ktoré umožňuje veľa možných kombinácií vrátane nachádzanie vlastných nových dráh. Princíp stavanie pri riešení úloh spočíva v tom, že je vždy definovaný začiatok a koniec dráhy, pevne určený počet prvkov a tiež určité prekážky na ceste ?? Úlohy sú zoradené od ľahkých po ťažšie, celkom je definovaných 16 cvičenie o rôznej obtiažnosti. Hra nad tento rámec obsahuje aj booklet, kde sú deťom vo vzťahu k stavbe dráhy vystvětleny fyzikálne pojmy ako vzdialenosť, rýchlosť, sila, gravitácia, energie, pivot a ďalšie ... Skvelá hra pre škôlky, ktorá rozvíja detskú kreativitu a kde sa deti pri hre učia porozumieť fyzike, riešiť úlohy a tímovej spolupráci. Krásne, ekologické, nápadité. Jedny z najlepších drevených hračiek současnosti.Hračky sú vyrobené z tých najlepších materiálov a masívneho dreva, s veľkým dôrazom na perfektné spracovanie, dizajn a kvalitu.Značka Wonderworld sa pravidelne umiestňuje v mnohých hračkárskych súťažiach a je držiteľom mnohých ocenení v krajinách z celého sveta.

Rozmery zostavené dráhy: 78x57x44 cm
Rozmery podstavné dosky: 80x60 cm
Vek: 3+
Materiál: drevo
Nový produkt

Motto thajskej firmy Wonderworld znie: "Naša firma je malá, ale krásna.", "Dobrý dizajn privedie nových zákazníkov, dobrá kvalita zákazníkmi udrží."

Výroba drevených hračiek sa môže oproti inej brandži zdať celkom malú. Firma Wonderworld ale hrdo vyrába krásne drevené hračky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou vývoja a dospievania detí po celom svete. Pracujú tvrdo, aby vyrábali dobré hračky, ktoré si drží svoju kvalitu a bezpečnosť. Ich produkty spĺňajú medzinárodné štandardy ASTM a EN-71.

Hračky Wonderworld získali mnoho ocenení, ako medzinárodných tak tuzemských. Firma je tiež silným zástancom prírody, trvá na používanie dreva kaučukovníka, ktorý je obnoviteľným zdrojom, šetrným k životnému prostrediu. Kaučukové drevo sa zberá pri rúbaní stromov, ktoré presiahli 25 rokov života. Tieto stromu už neprodukujú kaučuk a preto sa pokácejí, aby sa uvoľnilo miesto pre výsadbu stromov nových. Tým pádom nedochádza k odlesňovaniu a každá časť stromu je maximálne využitá. Od roku 2007 vysadila firma Wonderworld 179 850 stromov a to v rámci programu "Tree plus project". Každý rok vysadí 1 strom za 3 stromy použité pri výrobe hračiek Wonderworld.

Produkt bol pridaný na zoznam prianí
Produkt bol pridaný na porovnanie.